KONST / Litografier / Färglitografi 14145402
nr 1414 5402
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 14/300. Bildmått: 30x49cm, yttermått inklusive ram: 46x64cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 18:14:36
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson